Nowa placówka bankowa w Nadarzynie

Nadarzyn

Po zawieszeniu działalności Banku Spółdzielczego w Nadarzynie, klienci mogą korzystać z usług nowej placówki. Przy pl. Poniatowskiego filię otworzył Bank Spółdzielczy z Piaseczna.

– W nowej placówce PS Banku mogą państwo zakładać konta osobiste i firmowe, deponować środki na atrakcyjnie oprocentowanych lokatach, opłacać rachunki, a także uzyskać kredyt na korzystnych warunkach. Klienci Banku Spółdzielczego w Piasecznie, PS Banku mogą korzystać z parkingu znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie jednostki operacyjnej Banku – czytamy w komunikacie banku.  

A co nowego w sprawie likwidowanego Banku Spółdzielczego w Nadarzynie? Placówka ropoczęła wypłaty środków gwarantowanych zgromadzonych na indywidualnym koncie emerytalnym (IKE) i indywidualnym koncie zabezpieczenia emerytalnego (IKZE). – W celu dokonania wypłaty transferowej oszczędzający, w terminie 45 dni od dnia otrzymania powiadomienia z Banku Spółdzielczego w Nadarzynie, jest obowiązany do zawarcia umowy o prowadzenie IKE albo IKZE z inną instytucją finansową i do dostarczenia do BS w Nadarzynie oryginału potwierdzenia zawarcia umowy lub, w przypadku przystąpienia do programu emerytalnego, dostarczenia oryginału potwierdzenia przystąpienia do programu emerytalnego – informuje BS w Nadarzynie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.