Nowa odsłona Studziennej

Pruszków

Pierwszy etap zmian na ul. Studziennej w pruszkowskiej dzielnicy Bąki został ukończony. Chodzi o wybudowanie nowoczesnych budynków socjalnych, które dziś zostały oficjalnie odebrane.

Budowa dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Studziennej właśnie dobiegła końca. Każdy z bloków ma trzy kondygnacje i dwie klatki schodowe, w których znalazło się miejsce na sześć mieszkań w tym jedno przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Lokale jakie zlokalizowano w blokach są jedno i dwupokojowe.

Jeszcze w lutym trwały roboty wykończeniowe. Plany były takie aby zasiedlanie budynków rozpocząć w maju i tak też się stało. Dziś nastąpiło oficjalne odebranie nowych obiektów mieszkalnych. Kto w nich zamieszka? Przysłowiowy dach na głową znajdą mieszkańcy bloków, które mieszczą się także przy ul. Studziennej. Chodzi budynki z numerami 8, 10 i 12, które przeznaczono do rozbiórki.

Kiedy nowi lokatorzy będą mogli wejść do swoich mieszkań? – Przekazanie budynku najemcom nastąpi w najbliższy poniedziałek. Myślę jednak, że trochę potrwa zanim mieszkańcy zadomowią się na dobre ponieważ najpierw muszą wyposażyć te lokale choćby w takie rzeczy jak łóżka czy inne meble – mówi Zbigniew Piotrzkowski, prezes TBS „Zieleń Miejska”

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.