Nowa klinika rehabilitacyjna w Ożarowie – od niemowlaka do seniora.

Region

Nasza Klinika to nowa placówka o profilu rehabilitacyjnym, która pod koniec lutego tego roku rozpoczęła działalność. Oferuje specjalistyczne świadczenia zarówno pacjentom dorosłym, jak niemowlętom i dzieciom. Zapewnia także opiekę w punkcie przedszkolnym dzieciom przebywającym na turnusach rehabilitacyjnych.

Nasza Klinika  oferuje pełen profil świadczeń rehabilitacyjnych, w tym:
– dla osób dorosłych z bólem kręgosłupa, kończyn, chorobami wrodzonymi i nabytymi narządu ruchu, neurologicznymi, reumatologicznymi, chorobami i dysfunkcjami wynikającymi z wieku,  
–  przed i po zabiegach chirurgicznych w obrębie kończyn dolnych i górnych,
– po urazach powstałych wskutek wypadków (komunikacyjnych, podczas uprawniania sportu, innych)
„Oferujemy opiekę wykwalifikowanych lekarzy specjalistów rehabilitacji medycznej, pediatrii, ortopedii i neurologii, fizjoterapeutów, psychologów, surdologopedów, terapeutów zajęciowych. Dzieci będące pod naszą opieką mogą skorzystać z pobytu w punkcie przedszkolnym.” – podkreśla Doktor Dariusz Adamczewski, Dyrektor Medyczny Kliniki.  
Z usług Kliniki korzystać będą mogły wszystkie dzieci wymagające rehabilitacji leczniczej, w tym:
– z wadami postawy;

 • – z wadami stopy;
 • – z zaburzeniami koordynacji ruchowej (dyspraksją, ADHD, zaburzeniami planowania ruchu, dysgrafią);
 • – z problemami w zdolności koordynacji równowagi;
 • – z zaburzeniami posturalnymi;
 • – z zaburzeniami integracji sensorycznej.

„Ideą, która towarzyszyła nam przy tworzeniu Naszej Kliniki to chęć stworzenia nowoczesnego, przyjaznego pacjentowi miejsca, które będzie jego miejscem wyboru, i do którego będzie chciał wracać. Dostrzegamy, że pacjenci preferują monospecjalistyczne ośrodki, w których mogą  w komfortowych  warunkach prowadzić terapię, nawet taką, która trwa długo, lub wymaga zaangażowania kilku specjalistów. „ – podsumowuje Aneta Cydejko, Dyrektor ds. administracyjnych i marketingu Kliniki.

Dwa poziomy – parter i piętro, 1600 m2 powierzchni, duże przestronne sale rehabilitacyjne, ładne kolorowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny wnętrza są do dyspozycji pacjentów od poniedziałku do soboty, od 7:00 do 21:00. Klinika prowadzi już zapisy pacjentów na turnusy rehabilitacyjne i konsultacje lekarskie, a osoby zainteresowane mogą skontaktować się telefonicznie pod numerem 22 292 11 01 lub mailowo: rejestracja@naszaklinika.com.pl . Zapraszamy na www.naszaklinika.com.pl

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.