Nowa kawiarenka w zaciszu miasta. Lody rzemieślnicze, bąbelkowe gofry, smoothie.

Art. Sponsorowany

Od niedawna przy ul. Polnej 16 w Pruszkowie działa kawiarnia a'Morello, w której znajdziecie przede wszystkim lody własnego wyrobu, ale też pyszną kawę i herbatę (na ciepło i zimno). Ponadto w naszej ofercie znajduje się hit sezonu – bąbelkowe gofry!

Lody to gwóźdź programu tego miejsca. Tworzone są z wykorzystaniem prawdziwych owoców, śmietanki i mleka oraz dużej garści pasji i zaangażowania w proces twórczy. Bo przecież produkcja zimnych deserów to sztuka. Posiadamy oryginalne przepisy na wyśmienite smaki, a składniki mieszamy z dużą precyzją, gdyż każdy gram odgrywa tutaj znaczenie! U nas nie znajdziecie substytutów tylko prawdziwe truskawki, czekoladę, morele, orzechy, czy też owoce mango. Wszystko zmiksowane tak, by dawać maksymalną rozkosz dla podniebienia!

– Nazwa a’Morello powiązana jest z lodami o smaku morelowym, które zawsze są u nas dostępne. Aby tworzyć pyszne desery przeszliśmy długą drogę szkoleniową, w tym wizytę we Włoszech, gdzie uczyliśmy się od mistrzów w tym fachu. Nasza pasja do lodów wytworzyła się sama, naturalnie, z chęci posiadania produktów najwyższej jakości. Ponadto posiadamy jeszcze trzy inne lodziarnie: w Grodzisku Maz., Milanówku i Brwinowie – mówi Monika Wasilewska, właścicielka kawiarni.

Żeby nie było nudno, co pewien czas wprowadzimy do oferty nietypowe lody np. o smaku wina, piwa, whisky, czarnego kokosu, czarnej wanilii. Poza lodami w ofercie lokalu można znaleźć herbaty i kilka typów kawy – również mrożone. W naszej ofercie znajdziecie też bąbelkowe gofry z lodami oraz smoothie w różnych wersjach! W przeciągu miesiąca postaramy się wprowadzić do oferty także ciasta.

Niebawem w lokalu pojawi się wielka tablica do rysowania kredami. Dzieci będą mogły puścić wodze fantazji i być może, przypadkiem coś wygrają… Bo planujemy też konkursy.

Zapraszamy młodych, najmłodszych i tych nieco starszych, całe rodziny oraz pary, jednym słowem – wszystkich!

Mamy również super promocję wakacyjną dla Podróżników! Dla ochłody i orzeźwienia osób kupujących wczasy lub wycieczki w biurze podróży można wykupić za 1 grosz karnet na 100 kulek lodów! Szczegóły w naszych lodziarniach!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.