Nocny wandalizm na ul. Chopina i Sobieskiego

Pruszków

Wracamy do sprawy uszkodzenia pojazdów przy ul. Chopina i Sobieskiego w Pruszkowie. W wielu samochodach poprzebijano opony. Sprawdzamy na jakim etapie jest policyjne dochodzenie.

Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło w nocy z 23 na 24 lipca. Wielu kierowców poniosło poważne straty, ponieważ wandale porysowali im auta i w wielu z nich poprzebijali opony. W poniedziałek, 25 lipca informowaliśmy o 23 samochodach uszkodzonych na ul. Chopina oraz 9 na ul. Sobieskiego. Dziś te liczby są większe…

– Na ul. Chopina uszkodzono 24 pojazdy, zgłoszenia dotyczyły przebicia opon. Natomiast na ul. Sobieskiego zniszczono 10 pojazdów, głównie poprzez zarysowanie prawych przednich i tylnych drzwi oraz nadkoli. Tylko w jednym przypadku odnotowano tam przebitą oponę – mówi st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Obecnie przyjęliśmy 11 zawiadomień w tej sprawie – dodaje.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu. – Osoby, które zgłosiły nam uszkodzenia swoich pojazdów są sukcesywnie przesłuchiwane. Zabezpieczamy nagrania z monitoringu miejskiego oraz te pochodzące od osób prywatnych. Na chwilę obecną nie zatrzymaliśmy żadnych podejrzanych. Trwa postępowanie – zaznacza Dąbrowska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.