Nietrzeźwy wjechał busem do rowu. Miał przy sobie marihuanę

Pruszków

W miniony wtorek kierujący dostawczym samochodem iveco wpadł do rowu. Zgłoszenie o tym zdarzeniu trafiło do policjantów. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy, a ponadto miał przy sobie marihuanę.

– We wtorek policjanci z Pruszkowa otrzymali zgłoszenie, że terenie Pruszkowa w pobliżu jednej ze stacji benzynowych znajduje się pojazd w rowie. Gdy przybyli na miejsce, obok pojazdu marki Iveco, znajdował się także mężczyzna, który tłumaczył, iż w trakcie wyjeżdżania z terenu stacji paliw, wpadł do rowu – informują pruszkowscy policjanci.

Funkcjonariusze sprawdzili zawartość alkoholu w organizmie 27-latka. Badanie wykazało ponad 2,5 promila we krwi. Ujawniono także w portfelu mężczyzny susz roślinny o wadze 1,45 grama. Po sprawdzeniu testerem, okazało się, że to marihuana.  

Mężczyzna został zatrzymany, a noc spędził w policyjnej celi. W środę kierowca Iveco usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadania środków odurzających.

27-latek przyznał się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddał karze. Oprócz grzywny otrzymał także zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres 4 lat.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.