Nielegalna fabryka papierosów rozpracowana

Milanówek

Jak udało nam się ustalić, w Milanówku odkryto nielegalną fabrykę tytoniu. Policja zatrzymała dwie osoby podejrzane o produkcję papierosów. Funkcjonariusze nie ujawniają szczegółów.

To kolejna tego typu sprawa w regionie. W tym roku policja rozpracowała już kilka grup trudniących się nielegalną produkcją wyrobów tytoniowych. Ostatnio funkcjonariusze ujawnili, że proceder ma miejsce w dawnej fabryce traktorów w Ursusie. Warto wspomnieć o nielegalnej produkcji na terenie powiatu grodziskiego. W związku z tą sprawą zatrzymano 58 obywateli Ukrainy. Również w Nadarzynie odkryto nielegalną fabrykę wyrobów tytoniowych. W każdym wypadku straty liczone są w milionach złotych.

Dotarliśmy do informacji o kolejnej akcji policji. Okazuje się, że nielegalna fabryka papierosów mieściła się w jednym z opuszczonych domów w Milanówku. W sprawę zaangażowana była radomska policja. Funkcjonariusze potwierdzają, że ujawnili miejsce produkcji tytoniu, ale nie zdradzają zbyt wielu szczegółów. – Policja zajmuje się sprawą nielegalnej produkcji tytoniu na terenie Milanówka. Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności operacyjne. W związku ze sprawą zostały zatrzymane dwie osoby – mówi nadkom. Alicja Śledziona, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu.

Akcja na terenie Milanówka została przeprowadzona we wtorek (25 października). Nie wiadomo, jaką ilość tytoniu ujawniła policja. 

Do sprawy będziemy wracać.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.