Niedziela bez Kina Letniego

Pruszków

Naszym Czytelnikom i fanom Pruszkowskiego Kina Letniego przypominamy, że w najbliższą niedzielę nie ma seansu. W zamian za to proponujemy wybrać się na „Lipcowy koncert do północy”.

Zwykle, projekcje w ramach Kina Letniego odbywają się co tydzień. Wyjątkiem jest najbliższa niedziela, 24 lipca. Tego dnia zgodnie z repertuarem na placu Jana Pawła II nie zostanie wyświetlony żaden film… Ale nie musicie się martwić! Kolejny seans już pod koniec tego miesiąca, czyli 31 lipca. Wówczas będziecie mogli zobaczyć amerykański thriller pt. „John Wick”. A jest na co czekać! W przyszłym tygodniu oczekujcie zapowiedzi filmu.

Zamiast na Kino Letnie, na osłodę proponujemy wybrać się na „Lipcowy koncert do północy”, który będzie miał miejsce w Parku Kościuszki. Szykuje się wieczór pełen muzycznych doznań, gorących rytmów i niesamowitych brzmień! Specjalnie na to wydarzenie przyjadą goście nie tylko z całej Polski, ale i z zagranicy. W tym roku Pruszków będzie gościł pielgrzymów z Gwatemali. 

Jaki rodzaj muzyki będzie królował? Hiszpańskie rytmy, taniec flamenco, a potem piosenki włoskie i francuskie. Mieszkańcy Pruszkowa będą mogli rozkoszować się wyjątkową muzyką i poznać inne klimaty. Rzecz jasna, nie zabraknie polskiej twórczości. Jako pierwszy na scenie zaprezentuje się zespół Los Payos. Gorące hiszpańskie rytmy rozgrzeją publiczność do czerwoności. Następnie włoskie klimaty przedstawi William Prestigiacomo. O 20.30 w świat francuskich piosenek publiczność przeniesie Anna Sroka-Hryń. Na koniec wszystkich do zabawy porwie Shakin’Dudi.

„Lipcowy koncert do północy” wystartuje już 24 lipca o godz. 18.00 w Parku Kościuszki w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.