Nieco drożej na kąpielisku w Milanówku

Region

Wraz końcem roku szkolnego, 22 czerwca, letni sezon rozpocznie miejskie kąpielisko w Milanówku, przy ul. Sportowej. Prócz tej dobrej wiadomości, jest i nieco gorsza. Ceny biletów wstępu na basen w sezonie 2011 wzrosną o 50 groszy.

Co roku kąpielisko cieszy się dużym zainteresowaniem, m.in za sprawą organizowanych tam zawodów pływackich. W miesiącach czerwiec – lipiec czynne będzie w godzinach 10.00 – 20.00, zaś w sierpniu od godziny 9.00 do 19.00.

Nieznacznie, ale jednak, wzrosną ceny biletów wstępu na kąpielisko. W stosunku do ubiegłego sezonu, każdy o 50 groszy.
I tak za wejście na kąpielisko: dorośli zapłacą 10 zł; dorośli z terenu Milanówka, będący opiekunem dziecka do lat 7 korzystającego wyłącznie z brodzika – 5 zł. Młodzież i dzieci z terenu Milanówka po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub dokumentu potwierdzającego miejsc zamieszkania będą mogły korzystać z basenu za darmo. Natomiast dzieci do lat 7 z innych miejscowości za wejście na basen zapłacą 4 zł, a dzieci powyżej lat 7 i młodzież z innych miejscowości za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej – 5 zł.

Zmienia się również ceny biletów wstępu dla rencistów i emerytów z terenu Milanówka – 4 zł i innych miejscowości – 6 zł. Więcej za wstęp zapłacą studenci z terenu Milanówka do ukończenia 25 roku życia, za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej – 5 zł; studenci z innych miejscowości do ukończenia 25 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej – 7 zł.
Stawka za jednorazowe przechowywanie roweru wynosić będzie 3,50 zł.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.