Niebezpieczny kierowca autobusowej linii nr 3

Pruszków

Pruszkowianie zwracają uwagę na kierowcę miejskiej komunikacji autobusowej, który pracuje na linii nr 3. Według ich relacji, pracownik w pośpiechu przycina podróżnych drzwiami, jest niemiły i agresywnie jeździ.

Uwagę na ten problem zwróciło wielu naszych czytelników. Pasażerowie autobusowej linii nr 3 w Pruszkowie obawiają się, że kierowca spowoduje wypadek. – Jeździ jak szalony, dzieci, a nawet osoby starsze przycina drzwiami, matek z wózkami nie wpuszcza do autobusu tłumacząc, że nie ma wewnątrz miejsca. Kilka dni temu gdy podróżowałam tą linią o mało nie doszło do kolizji drogowej na ul. Długiej – pisze Marta w mailu wysłanym na adres kontakt@wpr24.pl.

Jak widać, sprawa jest bulwersująca. Postanowiliśmy zwrócić się o wyjaśnienia do Urzędu Miasta w Pruszkowie. Jak się okazuje urzędnicy nie otrzymali żadnych skarg. – Póki co nie otrzymywaliśmy negatywnych informacji na temat kierowcy z linii nr 3. Jeżeli dochodzi do takich sytuacji należy złożyć skargę do przewoźnika obsługującego linię, w tym przypadku Europa Express City. Przewoźnik zobowiązany jest rozpatrywać wnioski we własnym zakresie. Przy składaniu skargi warto podać dzień, godzinę i dokładnie opisać co się wydarzyło lub nie podobało – informuje Agnieszka Miros z Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Urzędu Miejskiego w Pruszkowie.

Jak złożyć taką skargę? Nic prostszego.Wystarczy zadzwonić pod nr telefonu (22) 668 83 83, wysłać odpowiednią korespondencję pod adres Warszawa 02-023, ul. Tarczyńska 22, bądź mailowo biuro@europaexpress.pl. Przewoźnik zobowiązany jest rozpatrzyć i pisemnie lub elektronicznie doręczyć odpowiedź w terminie 7 dni od momentu otrzymania skargi.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.