„Niebezpieczne kobiety” zawładnęły Pruszkowem

Pruszków

Pod koniec ubiegłego tygodnia w Pruszkowie pojawiła się ekipa filmowa. Część mieszkańców bez żadnych problemów zorientowała się, że na terenie miasta realizowane są sceny do filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Widok ekipy filmowej w środku miasta nie jest dzisiaj wydarzeniem nadzwyczajnym. Jednak w miniony czwartek nastąpiło znaczne poruszenie, bowiem Pruszków gościł nie byle jakich filmowców. Kilka ulic zmieniło się w plan zdjęciowy dla nowej części filmu „Pitbull” w reżyserii Patryka Vegi. Krótko mówiąc było głośno, a to za sprawą strzałów z broni palnej, policyjnych jak i strażackich syren oraz gry aktorskiej.

Filmowcy pojawili się m.in. na ul. Prusa, Kopernika i Lipowej. Na pierwszej z nich obecni byli tacy aktorzy jak: Sebastian Fabijański czy Jan Janga-Tomaszewski. Na ul. Lipowej można było zaobserwować jak Alicja Bachleda-Curuś wybiega z klatki schodowej jednego z bloków uciekając przed policjantami. Również i my pojawiliśmy się na planie zdjęciowym jednak wykonywanie zdjęć zostało nam zabronione.

Kolejna część „Pitbulla” skupia się na kobietach. Jak podkreśla reżyser gra aktorska i fabuła filmu została stworzona w oparciu o autentyczne historie z życia. Płeć piękną będą reprezentować: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska. Natomiast w role męskie wcielą się: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński.

Świeżo upieczone policjantki będą musiały poznać brutalny świat i zmagać się z przestępczym światem gangów motocyklowych i mafii paliwowej. Życie bohaterek nie jest łatwe, a ich mężowie i partnerzy dodatkowo je komplikują.

To kolejny raz gdy mieszkańcy Pruszkowa mogą usłyszeć klapsy na planie nowego dzieła Vegi. Wcześniej filmowcy pojawiali się na Żbikowie. Więcej tu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.