„Niebezpieczne kobiety” na Żbikowie

Pruszków

W miniony piątek, 27 maja w pruszkowskiej dzielnicy Żbików pojawili się filmowcy. Kręcono zdjęcia do nowego filmu Patryka Vegi pt. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Sprawdźcie naszą galerię!

Pierwsza część filmu „Pitbull. Nowe Porządki” biła rekordy oglądalności. Głównym bohaterem jest policjant „Majami” grany przez Piotra Stramowskiego. Fabuła filmu skupia się wokół zorganizowanej grupy przestępczej z warszawskiego Mokotowa tzw. „gangu obcinaczy palców”, którą usiłują rozpracować policjanci.

Patryk Vega, reżyser kinowego hitu jakiś czas temu zapowiedział kontynuację filmu zatytułowaną „Pitbull. Niebezpieczne Kobiety”. Pierwsze sceny nagrano na początku maja w Warszawie. Natomiast kolejne klapsy na planie dzieła Vegi mogli usłyszeć również mieszkańcy Pruszkowa!

W piątek, 27 maja ekipa filmowa pojawiła się na Żbikowie. Na planie można było zobaczyć m.in. Patryka Vegę, Tomasza Oświecińskiego (Strachu) czy Jana Janga-Tomaszewskiego (patrz galerię).

Kolejna część „Pitbulla” skupia się na kobietach. Jak podkreśla reżyser gra aktorska i fabuła filmu została stworzona w oparciu o autentyczne historie z życia. Płeć piękną będą reprezentować: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska. Natomiast w role męskie wcielą się: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński.

A jak rysuje się fabuła filmu? Świeżo upieczone policjantki będą musiały poznać brutalny świat i zmagać się z przestępczym światem gangów motocyklowych i mafii paliwowej. Życie bohaterek nie jest łatwe, a ich mężowie i partnerzy dodatkowo je komplikują.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.