Niebawem rozpocznie się Miesiąc Aktywnego Seniora

Pruszków

Jak co roku 1 października rozpocznie się poświęcony pruszkowskim seniorom. W programie znajdą się wydarzenia kulturalne, rozrywkowe, sportowe i związane ze zdrowiem.

Miesiąc Aktywnego Seniora organizowany jest już od sześciu lat! w tym roku rozpocznie go „Pruszkowska Parada Uśmiechu”, która odbędzie się 1 października (sobota). – Na Paradę zapraszamy wszystkich Mieszkańców Pruszkowa: Dużych, Małych, Szerszych, Cieńszych, Młodszych, Starszych i tych w Średnim wieku! – napisano na stronie pruszkow.pl.

Ale o co chodzi w tej imprezie? Parada będzie prowadzona przez animatora. To przemarsz ulicami Pruszkowa. Uczestnicy wystartują o godz. 11.00 spod Pałacyku w Parku Sokoła, by dotrzeć o 13.00 do „oligocenki” przy ul. Lipowej (niedaleko WKD). Na miejscu na wszystkich będzie czekać niespodzianka – tort, specjalnie przygotowany na setne urodziny miasta.

Jak sama nazwa wskazuje wystarczy „zabrać” ze sobą uśmiech i radosny, pogodny nastrój!

W kolejnych dniach października odbędą się także inne wydarzenia, m.in. trzeciego dnia miesiąca będzie można skorzystać z zajęć na basenie i nauki pływania, czwartego – organizowana jest zabawa taneczna, szóstego – będzie można ćwiczyć nordic walking pod okiem trenera. Szczegóły tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.