Nie zabraknie nas na Dniach Pruszkowa!

Pruszków

Rozpoczęło się końcowe odliczanie do Dni Pruszkowa! Przez dwa dni Park Kościuszki będzie tętnił życiem. Nie zabraknie tam i nas! Zapraszamy na stoisko redakcji Gazety WPR i portalu WPR24.pl.

Już nie możemy doczekać się spotkania z Wami! Dni Pruszkowa zapowiadają się niezwykle interesująco. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej, gry, zabawy i inne atrakcje. O nudzie trudno mówić. 28 i 29 maja będą niezwykle gorące w Pruszkowie.

Świętujemy razem z Wami! Podczas Dni Pruszkowa będziecie mogli zajrzeć na stoisko redakcji Gazety WPR i portalu WPR24.pl. Pojawimy się już 28 maja o godz. 12.00. Nasi dziennikarze będą czekali na Czytelników i chętnie wysłuchają nurtujących ich spraw.

To wyjątkowa sytuacja, aby spotkać się i porozmawiać. Wokół nas dzieje się tyle różnych rzeczy. Chcecie nam powiedzieć o ciekawym doświadczeniu? Nie ma problemu! Na stoisku Gazety WPR i portalu WPR24.pl każdy będzie mógł zgłosić irytujący go problem. Dziura w drodze, problem z wodą, kolejka w urzędzie, nieposprzątana ulica, opóźnienia w kursowaniu komunikacji. 28 maja podczas Dni Pruszkowa będziemy do Waszej dyspozycji. Wysłuchamy, zanotujemy, postaramy się pomóc.

Dodatkowo każdy będzie mógł wziąć egzemplarz Gazety WPR. Ale to nie wszystko! Cały czas trwa akcja „Kolorowa Wyprawka”, która organizowana jest przez wydawcę portalu WPR24.pl i Gazety WPR. Zbieramy przybory szkolne dla najbardziej potrzebujących uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Pruszkowie. Podczas Dni Pruszkowa dary będzie można przekazać na naszym stoisku.

Czekamy na Was! Już 28 maja od godz. 12.00 w pruszkowskim Parku Kościuszki. Chcesz zgłosić nurtujący Cię temat, porozmawiać, podzielić się opinią, zostawić paczkę w ramach akcji „Kolorowa Wyprawka”? Stoisko Gazety WPR i portalu WPR24.pl to znakomite miejsce. Zapraszamy gorąco!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.