Nie opanował samochodu na wiadukcie

Pruszków

Kierowca osobowego Nissana zjeżdżając z wiaduktu w Pruszkowie w stronę ul. Prusa stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło wczoraj (20 czerwca).

Informację na ten temat przesłał nam jeden z czytelników. – Pomiędzy godz. 16:30 a 17:00 w Pruszkowie kierowca zjeżdżający z wiaduktu na ulicę Prusa nie zapanował nad prędkością, przeciął z piskiem opon skrzyżowanie, przeciął łańcuch spinający barierki odgradzające chodnik, przejechał przez chodnik i uderzył w drzewo – czytamy w wiadomości wysłanej na adres kontakt@wpr24.pl.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z pruszkowską policją. Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, to nikomu nic się nie stało. – Potwierdzam, że kierowca zjeżdżając z wiaduktu w kierunku ul. Prusa uderzył swoim samochodem w drzewo. Nie było osób poszkodowanych, a kierowca był trzeźwy – informuje asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Pojawiły się informacje, że kierowca zmienił koło w pojeździe po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Jak informował nas czytelnik znalazł się w odległości ok. trzech metrów od miejsca na chodniku, przez które „przeleciało” hamujące auto. – Na szczęście dla sprawcy nie stał w tym momencie żaden samochód, zaś za mną nie szedł żaden przechodzień. Kilka sekund wcześniej zginałbym na miejscu – napisał czytelnik.

Policjanci nie potwierdzają aby kierowca odjechał po zmianie koła. – Niestety nie posiadam takich informacji, dlatego nie mogę tego potwierdzić – zaznacza Kańka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.