Natalka pomyślnie przeszła operację!

Grodzisk Maz.

Pamiętacie, gdy pisaliśmy o zbiórce na operację wycięcia guza mózgu u 16-letniej grodziszczanki? Wszystko się udało, Natalia jest po szczęśliwie przeprowadzonej operacji.

O jej stanie zdrowia poinformował burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński. – Z ogromną radością informujemy, że Natalka przeszła pomyślnie zaplanowaną operację. Młoda grodziszczanka dochodzi do zdrowia. Bez Państwa wsparcia operacja nie doszłaby do skutku. Życzymy jej siły i szybkiego powrotu do zdrowia. Jeszcze raz, z całego serca, dziękuję Państwu za okazane serce! – czytamy na stronie gminy. 

Natalka to ambitna, zdolna i wrażliwa dziewczyna, która z wyróżnieniem ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w Grodzisku i zawsze świetnie radziła sobie z nauką. Jednak dwa lata temu pojawiły się problemy zdrowotne… Ból głowy, dziewczyna trafiła do szpitala, gdzie rezonans wykazał guza mózgu. 

Szansą dla Natalki była operacja za granicą. Jednak musiała być przeprowadzona jak najszybciej tylko to możliwe. Jej koszt wynosił… 270 tys. zł. I gdyby nie Wasza pomoc, ludzi o dobry sercach, nie doszłoby do tej operacji. Guz usunięto w niemieckiej klinice Universitätsklinik für Kinder- und Jugendmedizin, gdzie lekarze mają duże doświadczenie przy tak skomplikowanych operacjach. Najważniejsze, że wszystko się udało.

Natalce życzymy siły i bardzo dużo zdrowia!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.