Natalka czeka na pomoc

Region

Natalia Kostrzewa to mała mieszkanka Żyrardowa. Dziewczynka zamiast spędzać czas na zabawie z rówieśnikami musi zmagać się z chorobą nowotworową.

Narodziny Natalki dla jej rodziców były najpiękniejszym dniem w życiu. Mijały lata a Natalka rozwijała się bez problemów. Jest oczkiem w głowie rodziców. Niestety tę sielankę przerwała lekarska diagnoza, która brzmi jak wyrok. Badania wykazały, że w mózgu Natalki rozwija się nowotwór. To Glejak IV stopnia. Dziewczynka jest już po pierwszej operacji zastawki w mózgu, która pozwoliła uwolnić płyn mózgowo-rdzeniowy. 

Mimo nieprzychylnych diagnoz rodzice Natalki nie poddają się. – Staramy się o leczenie za granicą, w Polsce nie dają Nam żadnych szans!!!!!! ;( do tego potrzebne są kolosalne pieniądze! Jak otrzymamy kosztorys leczenia zagranicznego będziemy również prosić o pomoc Fundację Siepomaga. Prosimy o wsparcie finansowe….liczy się każda złotówka! Pomóżcie uratować Nasze dziecko… – apelują rodzice Natalii.

Dziewczynka jest podopieczną „Fundacji Nasze Dzieci” i to właśnie na konto tej instytucja należy wpłacać środki. Wystarczy nawet najmniejszy przelew na konto 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630. W tytule należy wpisać Natalia Kostrzewa. Dziewczynce można pomóc przekazując 1 proc. podatku. W zeznaniu należy pisać numer KRS: 0000 249 753, tytułem: Natalia Kostrzewa.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.