„Nasz Nowy Dom” odwiedził Brwinów

Brwinów

Ekipa telewizyjnego programu „Nasz Nowy Dom” pojawiła się w Brwinowie. Ich zadaniem było wyremontować mieszkanie pani Beaty, która sama wychowuje czwórkę dzieci: trzech synów i córkę.

Przez pięć sezonów tego programu wyremontowano 54 mieszkania i domy. Gdy pojawia się ekipa remontowo-budowlana „Naszego Nowego Domu” wtedy już wiadomo, że dotychczasowe życie wybranych szczęśliwców zmieni się nie do poznania. Ideą programu jest pomoc potrzebującym rodzinom, takim które egzystują w skandalicznych warunkach mieszkaniowych, a ich środki finansowe nie pozwalają na wyremontowanie swojego lokum.

Tym razem ekipa pojawi się w naszym regionie, dokładnie w Brwinowie. Pani Beata po rozwodzie z mężem alkoholikiem wychowuje trzech synów i córeczkę. – Wszyscy gnieżdżą się w jednopokojowym, wynajmowanym od byłego teścia, mieszkaniu. Jej własne znajdujące się piętro wyżej, jest w katastrofalnym stanie – nie nadaje się do zamieszkania, a nawet zagraża życiu mieszkańców. Zainstalowany prowizorycznie piec, który spowodował pożar, brak wentylacji, kable elektryczne na wierzchu – to warunki, w których wychowywanie dzieci jest niemożliwe – czytamy na facebooku „Naszego Nowego Domu”.

Niestety bardzo zła sytuacja finansowa nie pozwala pani Beacie na remont swojego mieszkania. Jakie zmiany czekają rodzinę? Czy ich miejsce zamieszkania uda się odratować? Odpowiedzi na te pytania będzieci mogli poznać wkrótce, bowiem odcinek z udziałem rodziny z Brwinowa zostanie wyemitowany dziś (31 marca) o godz. 20.05 w telewizji Polsat. Zapowiedź odcinka można obejrzeć TUTAJ.

W programie wystapi również ekipa strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.