Nastolatek został zaatakowany petardą?

Pruszków

Jeden z internautów rozpowszechnił na facebooku wpis, w którym przedstawia bulwersującą sytuację. Jego syn poszedł wyrzucić śmieci i został zaatakowany petardą przez nieznanego sprawcę. Do sytuacji doszło na ul. Helenowskiej w Pruszkowie. Policjanci potwierdzają, że trafiło do nich zawiadomienie o tym zdarzeniu.

Niemalże we wszystkich facebookowych grupach, które dotyczą tematyki Pruszkowa udostępniono tą kontrowersyjną informację. Zbulwersowany ojciec opisuje, że 3 stycznia jego syn wyszedł z mieszkania, by wyrzucić śmieci. Przy śmietniku, w pobliżu bloku nr 26 przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie nastolatek został zaatakowany petardą. Nieznany sprawca miał rzucić mu nią w twarz, w wyniku czego chłopiec trafił do szpitala.

Skontaktowaliśmy się z pruszkowskimi policjantami. Okazuje się, że otrzymali zgłoszenie w tej sprawie. – Zawiadomienie zostało złożone 4 stycznia, czyli dobę po zdarzeniu. Prawny opiekun nastolatka, zgłosił, że ktoś zaatakował chłopca petardą, w wyniku czego doznał obrażeń twarzy. Będą prowadzone czynności wyjaśniające. To tyle co mogę przekazać w tej sprawie – informuje nas mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Cały wpis w oryginale zamieszczamy poniżej:

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.