Narkotyki ukrywał w… łazience

Pruszków

Pruszkowscy policjanci zatrzymali 24-latka, podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny znaleźli marihuanę i mefedron.

– Kryminalni w ramach prowadzonych czynności operacyjnych uzyskali informację na temat mężczyzny, który w mieszkaniu miał posiadać narkotyki. Funkcjonariusze zjawili się w mieszkaniu  24-latka. Mężczyzna zapytany, czy posiada rzeczy prawem zabronione stanowczo zaprzeczył, nie potwierdził, by miał jakieś narkotyki. Przeprowadzone przeszukania pokazało zupełnie inny stan rzeczy. Policjanci znaleźli środki odurzające i wagę, które ukryte były w łazience w pudełku po odżywce do włosów. Substancje zostały zabezpieczone, a 24-letni mieszkaniec Pruszkowa zatrzymany – informuje podkomisarz Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Wstępne badania zabezpieczonych środków wykazały, że jest to mefedron o wadze 34 gram i 13 gram marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze.

Ustawa o Przeciwdziałaniu Narkomanii za posiadanie środków odurzających przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.