Naprawią zniszczony chodnik przy Helenowskiej

Region

W trakcie rozbudowy MOPS robotnicy zniszczyli chodnik po przeciwnej stronie ulicy. Urzędnicy obiecali już jego naprawę.

Jedna z naszych czytelniczek poinformowała nas o problemie, który pojawił się na ulicy Helenowskiej. – Bardzo się cieszę, że miasto rozbudowało Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, niestety w trakcie budowy robotnicy zniszczyli chodnik przed posesją. Ciężarówki z materiałami budowlanymi dosłownie parkowały tuż pod moimi oknami. Płyty ułożone na chodniku popękały i utrudniają przejście. Jako właściciel posesji jestem zobowiązana do odśnieżania chodnika, zastanawiam się tylko jak mam to zrobić skoro jest on w takim stanie – dodaje z oburzeniem.

– Prace dobiegły już końca, odbyło się również uroczyste otwarcie, a chodnik jest nadal zniszczony. Wykonawcy powinni usunąć usterki, które powstały z ich winy. Ja również prowadzę prace budowlane na posesji, jednak ciężki sprzęt nie stoi na ulicy tylko wjeżdża na teren działki. Nie chcę, żeby to właśnie mnie zarzucano zniszczenie chodnika – podkreśla mieszkanka.

– Oczywiście wyślemy na miejsce inspektora, który sprawdzi stan chodnika w tym miejscu. Myślę, że remont będzie przeprowadzony w najbliższym czasie – poinformował nas Andrzej Królikowski, wiceprezydent Pruszkowa. – Po pracach budowlanych często dochodzi do takich usterek, jednak staramy się je usuwać najszybciej jak to możliwe – dodaje.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.