Naprawią ul. Partyzantów

Pruszków

Mieszkańcy ul. Partyzantów w Pruszkowie czekają na remont zniszczonej drogi. – Remont zostanie wykonany – zapewniają pruszkowscy włodarze.

Na czas prac prowadzonych na wąskim gardle w Al. Jerozolimskich objazdy zostały wytyczone ul. Partyzantów. Przez wiele miesięcy na lokalnej uliczce ustawiał się tłum samochodów i ciężarówek. Można było się spodziewać, że stan drogi szybko się pogorszy. Pierwsze problemy pojawiły się zaledwie kilka dni po wprowadzeniu nowej organizacji ruchu. Wtedy zapadł się kanał ciepłowniczy. Na szczęście usterkę udało się szybko naprawić.

Z miesiąca na miesiąc stan nawierzchnia na ul. Partyzantów pogarszał się. Władze Pruszkowa zapewniały, że droga zostanie naprawiona gdy zakończy się remont wąskiego gardła. Roboty nadal trwają, ale mieszkańcy się niecierpliwią. – Proszę o napisanie w tygodniku WPR o przewidywanym terminie remontu ul. Partyzantów zniszczonej podczas użytkowania jej jako objazdu drogi wojewódzkiej nr 719 – napisał do nas Edward.

Z pytaniami na temat remontu zwróciliśmy się do władz Pruszkowa. – Remont zostanie wykonany. Szczegóły prac będziemy ustalać na najbliższym spotkaniu z wykonawcą. Te planowane jest na przyszły tydzień, wtedy będę mógł powiedzieć na ten temat nieco więcej – mówi nam Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa. – Mieszkańcy mogą być spokojni – dodaje.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.