NANOS – Salon Optyczny dopasowany do Ciebie

Pruszków

Salon Optyczny NANOS działa od 2010 r. w Pruszkowie przy Al. Wojska Polskiego 36a. Jest realizacją pasji drugiego pokolenia optyków. Od 15 czerwca ten rodzinny salon optyczny stał się pierwszym na Mazowszu salonem partnerskim marki Essilor producenta soczewek Varilux.

Dla pruszkowskiego salonu to nie lada wyróżnienie, niosące jednocześnie korzyści dla klientów. – Jesteśmy skupieni na tym, by naszym klientom dostarczać najlepsze produkty z rynku optycznego. Partnerstwo z taką marką jak Essilor pozwala nam wprowadzić do naszej oferty nowości z dużym wyprzedzeniem. Dla klientów oznacza to dostęp do najnowocześniejszych soczewek, które w innych salonach dostępne będą dopiero za jakiś czas – mówi Katarzyna Reczyńska z Salonu Optycznego NANOS. 

Ten wyjątkowy dzień postanowiono uświetnić w wyjątkowy sposób. 15 czerwca na klientów salonu czekał szereg atrakcji: od konsultacji okulistycznych, pomocy w doborze oprawek, przez rozmowy z gościem specjalnym – Katarzyną Przesmycką, Senior Sales Representative Firmy Essilor, po słodki poczęstunek wzbogacony filiżanką kawy czy lampką wina. Nie zabrakło atrakcji dla małych klientów w postaci słodkiej i pysznej waty cukrowej. – Stawiamy na wsparcie salonów niezależnych, dzięki temu klienci otrzymują ofertę niedostępną w salonach sieciowych – podkreśla Katarzyna Przesmycka, Senior Sales Representative Firmy Essilor.

Jak obsługę w salonie oceniają sami klienci? – My jesteśmy już stałymi klientami. Zaczęło się od wizyty z synem. Byliśmy zadowoleni z profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia. Teraz chętnie tu wracamy – podkreśla Waldemar. – Nigdy nie miałam problemów z dopasowaniem okularów czy ewentualną naprawą. Wszystko szybko i fachowo – dodaje Agata. 

Zdobycie statusu Salonu Partnerskiego Varilux pozwoliło poszerzyć i tak bogatą już ofertę dostępną w Salonie Optycznym NANOS. – Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podążamy za trendami. Poszerzamy swoje umiejętności przez liczne szkolenia oraz inwestycje w nowe sprzęty. To pozwala nam powiedzieć, że jesteśmy w stanie zaprojektować każde okulary idealnie dopasowane do potrzeb klienta. To trochę tak, jak  szycie garnituru na miarę – zaznacza Katarzyna Reczyńska.

W Salonie Optycznym NANOS wykorzystywane są nowoczesne urządzenia, które pozwalają dopasować soczewki okularowe do trybu funkcjonowania klienta, jego pracy i aktywności. W trakcie wizyty w salonie można skorzystać z symulacji widzenia w wybranych konstrukcjach soczewek. Jest to niezwykle ważne, bowiem wiele osób obawia się m.in. korzystania z okularów progresywnych.

Jak prezentuje się oferta Salonu Optycznego NANOS? Znajdziemy tu:
– duży wybór oprawek polskich producentów i zagranicznych marek m.in. z nakładkami przeciwsłonecznymi z polaryzacją
– szeroki wybór opraw dla dzieci
– profesjonalny dobór soczewek z wykorzystaniem urządzenia do videocentracji Visiooffice 2.0 
– soczewki kontaktowe, które pracownicy dobiorą do naszych potrzeb,
– szeroką ofertę soczewek okularowych z powłokami m.in. do jazdy samochodem, pracy przy komputerze i innych urządzeniach elektronicznych, aktywności na świeżym powietrzu
– soczewki fotochomowe  Transitions  – Inteligentne Szkła w nowych odcieniach kolorystycznych
– okulary przeciwsłoneczne (zwykłe i korekcyjne)
– soczewki progresywne, które zostaną zaprojektowane pod klienta (okulary na „miarę”)

To jednak nie koniec. Salon Optyczny NANOS oferuje dogodne formy finansowania okularów w postaci rat 0 proc. (dotyczy kredytowania na okres 10 miesięcy) oraz inne promocje okresowe. Do stałych promocji obowiązujących w salonie należą: bezpłatne badania okulistyczne dla dorosłych przy zakupie okularów, honorowanie Pruszkowskiej Karty Mieszkańca oraz Karty Dużej Rodziny. 

W Salonie Partnerskim Varilux będzie można skorzystać z rabatu na soczewki progresywne (nawet 50 proc.). Uwagę zwraca bardzo szeroka oferta dla dzieci dużych, mniejszych i najmniejszych. Oprawki elastyczne, z nakładkami przeciwsłonecznymi, wygodne i wytrzymałe. Ciekawą propozycją jest pakiet „Super komfort przez cały rok” dotyczący okularów dla dzieci i młodzieży. W przypadku zmiany korekcji lub uszkodzenia okularów otrzymujemy 50 proc. rabatu na zakup kolejnych okularów (rabat obowiązuje przez cały rok od daty zakupu pierwszej pary). 

Odwiedź nas!
Salon Optyczny NANOS
al. Wojska Polskiego 36a,
Pruszków 
22 729 71 77

www.nanos.pl

Znajdź nas na facebooku

Kliknij i polub

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.