Namalowali pasy 3D

Nadarzyn

Nowość w naszym regionie. Na przejściu dla pieszych na jednej z osiedlowych dróg w Nadarzynie pojawiły się pasy 3D. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

To nietypowe rozwiązanie kilka tygodni temu po raz pierwszy w Polsce zostało zastosowane w Lidzbarku Warmińskim. Teraz przyszła kolej na Nadarzyn. To na razie eksperyment, ale jeśli się przyjmie, to kto wie… Pasy 3D namalował młody artysta z Nadarzyna, Dominik Kowalczyk. Efektem prac podzielił się na Facebooku:

Nie jest to samowola artystyczna, przedsięwzięcie zrealizowano w porozumieniu z władzami gminy. – Ostatnio media pokazywały funkcjonujące pierwsze w Polsce (Lidzbark Warmiński) przejście dla pieszych 3D. Otóż w Nadarzynie też już takie jest. Na NSM-ie w pobliżu placu rekreacyjnego możecie już po takim chodzić . Dzisiaj wykonał je nasz mieszkaniec, absolwent Gimnazjum w Nadarzynie, artysta plastyk Dominik Kowalczyk. Jeśli się przyjmie prezes spółdzielni Pan Andrzej Wasilewski deklaruje chęć wykonania innych tego typu przejść dla pieszych – poinformował na facebooku Dariusz Zwoliński, wójt Nadarzyna.

Co myślicie o takim rozwiązaniu? Pasów 3D powinno być w naszym regionie więcej? Piszcie w komentarzach.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.