Nagraj życzenia w Parku Kościuszki

Pruszków

Już 9 grudnia w Parku Kościuszki przy Pałacyku Sokoła w Pruszkowie pojawi się stoisko Allegro. Każdy będzie mógł tam nagrać swoje życzenia i podzielić się świątecznymi pomysłami.

Przez trzy dni w Parku Kościuszki będzie stał kolorowy kubik Allegro. Wystarczy podejść, odpowiedzieć na pytanie „Czego szukasz na święta dla rodziny i bliskich?” i można zgarnąć kupon o wartości 20 zł na zakupy w aplikacji Allegro.

Każdy będzie mógł nagrać krótki filmik, który później zostanie wysłany na jego adres mailowy. – Zachęcamy do uczestnictwa w akcji. Kubik zostanie rozstawiony przy Pałacyku Sokoła już 9 grudnia i będzie można go odwiedzać do 11 grudnia w godzinach 9.00-21.00. Na miejscu będzie hostessa, która udzieli niezbędnych instrukcji – mówi Paulina Mikołajczyk, acconut manager w Althermedia Sp. z o.o.

Mieszkańcy Pruszkowa muszą przygotować się, ponieważ czas przeznaczony na nagranie jest ograniczony. – Każdy będzie miał chwilę na zastanowienie zanim ruszy nagrywanie. Filmik będzie trwał 20 sekund. Nadarza się fajna okazja, aby złożyć komuś życzenia i je nagrać. Można również przedstawić swoje prośby do świętego Mikołaja oraz podzielić się spostrzeżeniami na temat świąt. Każdy może zdobyć kupon o wartości 20 zł, który należy wykorzystać na zakupy w aplikacji allegro – tłumaczy Mikołajczyk.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.