Nagi zboczeniec atakuje kobiety?

Region

Na pograniczu Brwinowa i Milanówka widziano nagiego mężczyznę, który zaczepiał kobiety. Do podobnych sytuacji doszło w innych miejscach. Mieszkanki regionu są pełne obaw.

Na portalach społecznościowych pojawiły się informacje ostrzegające przed zboczeńcem. –  Zamieściłam post, aby ostrzec inne matki i nianie spacerujące z dziećmi – tłumaczy jedna z kobiet. Zwraca uwagę na to, że mężczyzna porusza się granatowym samochodem i jest niski.

Na obecną chwilę trudno o jakiekolwiek szczegóły. Policja również otrzymała sygnały o zaistniałym problemie. – 17 września dostaliśmy zgłoszenie o nagim mężczyźnie, który pojawił się na pograniczu Brwinowa i Milanówka. Podchodził do dorosłej kobiety. Nie mamy informacji, aby zbliżał się do dzieci – podaje st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Cała sytuacja sprawiła, że wśród kobiet zapanował strach. Wzajemnie ostrzegają się i wymieniają uwagi na temat miejsc, gdzie widziały zboczeńca. Niektóre z nich boją się wychodzić z domów w obawie przed napastnikiem. Podkreślają, że mężczyzna wybiera miejsca, w których przeważnie nikogo nie ma. Mimo prób, nie udało się spisać numerów rejestracyjnych samochodu, którym się poruszał. 

Policja apeluje, aby informować o tego typu przypadkach. Każda wiadomość może okazać się niezwykle cenna i umożliwić funkcjonariuszom szybką reakcję. Apelujemy o szczególną ostrożność.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.