Nadarzyn na kolarskiej trasie

Nadarzyn

Już 22 maja kolarstwo opanuje Nadarzyn. Amatorzy jazdy na rowerach górskich będą rywalizowali na trasie piątego etapu Lotto Poland Bike Marathon.

Organizatorem imprezy jest Grzegorz Wajs, który już po raz ósmy podjął się wyzwania przygotowania kolarskich zmagań. Z roku na rok Lotto Poland Bike Marathon cieszy się coraz większą popularnością. Piąty etap tegorocznych zmagań odbędzie się w Nadarzynie.

Każdy może spróbować swoich sił w kolarskiej rywalizacji! Dla mieszkańców Nadarzyna to kolejna szansa. Poland Bike Marathon już po raz czwarty z rzędu umiejscowił Nadarzyn na swojej mapie. Uczestnicy muszą mieć ze sobą rower i kask. Trasa w Lesie Młochowskim zapewne będzie wyzwaniem dla śmiałków o ogromnej sile i wytrwałości.

Warto się sprawdzić w kolarskich zmaganiach. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach: MAX (49 km), MINI (29 km) oraz FAN (9 km). Ten ostatni przeznaczonych jest dla uczniów szkół podstawowych. Odbędą się również zmagania w otwartych mistrzostwach Nadarzyna w kolarstwie górskim. 

Biuro zawodów zostanie zlokalizowane w Zespole Pałacowo-Parkowym w Młochowie. W sobotę, 21 maja, będzie otwarte w godzinach 17.00-20.00, zaś w niedzielę od 8.30 do 12.00. W miasteczku każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego. Organizatorzy przygotowali bufety na trasie. Nudzić nie będą mogli się najmłodsi. Na nich czeka Chatka Małolatka.

Kolarskie zmagania odbędą się 22 maja. O 10.45 na starcie pojawią się mali śmiałkowie. W Mini Cross pojadą dzieci w wieku 2-4 i 5-6 lat. O 11.15 ruszy dystans FAN, z kolei o 12.30 na trasę wyjadą kolarze biorący udział w zmaganiach MAX i MINI.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.