Nadarzyn inwestuje w oświetlenie

Nadarzyn

W Młochowie, Wolicy, Nadarzynie i Urzucie planowana jest budowa oświetlenia ulicznego. Które ulice obejmie inwestycja?

Nadarzyński urząd prowadzi postępowania przetargowe w sprawie budowy oświetlenia. W pierwszym przypadku chodzi o ulice: Willową, Dworkową i Myśliwską w Młochowie. Zadanie ma zostać zrealizowane do końca maja br. Obecnie urzędnicy analizują złożone w postępowaniu przetargowym oferty. Łącznie jest ich pięć i żadna nie przewyższa kwoty, którą gmina zamierza przeznaczyć na oświetlenie. Na ten cel Nadarzyn zabezpieczył 194 tys. zł.

Gmina ogłosiła również postępowanie na inwestycje oświetleniowe w Wolicy, Nadarzynie i Urzucie. W tym przypadku do nadarzyńskiego urzędu wpłynęło pięć ofert, który przygotował na zadanie 345 tys. zł.

Mieszkańcy ul. Sękocińskiej w Wolicy niejednokrotnie zwracali uwagę, że droga z przystanku autobusowego do domu w porze nocnej nie należy do najprzyjemniejszych. „Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę” – mogą powtarzać za bohaterem filmu Seksmisja. Niebawem ma się to zmienić. Gmina planuje wykonanie kablowej linii oświetlenia ulicznego długości ok. 530 mb.

Z kolei na ul. Maciejki w Nadarzynie zostanie przeprowadzony drugi etap prac. Chodzi o wykonanie kablowej linii długości ok. 500 mb. Uwzględniono również konieczność budowy oświetlenia na ul. Echa Leśne w Urzucie. Linia będzie miała długość ok. 860 mb.

Zamówienie powinno zostać zrealizowane do 30 maja br.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.