Na Dzień Dziecka bezpłatnie kolejką WKD

Region

Warszawska Kolej Dojazdowa zapewnia bezpłatny przewóz grup dzieci i młodzieży na obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka, które odbędą się 1 czerwca na pl. Bankowym w Warszawie.

1 czerwca w godz. 9.30–17.00 na pl. Bankowym w Warszawie odbędą się obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka pod hasłem „Razem Bezpieczniej”. Impreza ma charakter ogólnodostępny, wstęp jest bezpłatny dla wszystkich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Impreza ma na celu propagowanie wśród dzieci i młodzieży świadomości dotyczącej zagadnień związanych z tematyką bezpieczeństwa oraz zasad unikania niebezpiecznych zachowań.

WKD zapewnia bezpłatny przejazd na imprezę i z powrotem zorganizowanym grupom przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Wcześniej opiekun powinien zgłosić chęć przejazdu grupy do Działu Marketingu i Sprzedaży Usług WKD pod numerem telefonu: 22 755 47 60 lub e-mailem: marketing@wkd.com.pl. Należy podać:
– nazwę placówki oświatowej
– liczbę osób (dzieci i opiekunów)
– na jakiej stacji grupa wsiada
– godzinę odjazdu (ewentualnie dwie opcje).

WKD na podstawie zgłoszenia wystawi dokument, który należy okazać podczas kontroli wraz z listą osób (z pieczęcią placówki oświatowej) odbywających przejazd. W przypadku nie okazania dokumentu wystawionego przez WKD i listy z pieczęcią szkoły, kontroler wystawi wezwania do zapłaty za przejazd bez biletu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.