Na Stawach będzie kino plenerowe

Grodzisk Maz.

Kolejna atrakcja dla mieszkańców Grodziska. Na terenie Stawów Walczewskiego gmina zorganizuje kino plenerowe. W ofercie znalazły się dwa filmy: „The Rolling Stones Olé Olé Olé!” oraz „Rozumiemy się bez słów”.

– Będzie to tzw. kino na leżakach. Są to dwa, jednorazowe pokazy, które odbędą się w nadchodzące wakacje. Pierwszy film „The Rolling Stones Olé Olé Olé!” wyświetlimy 22 lipca o godz. 22.00, natomiast drugi 13 sierpnia o 21.00. Dostaliśmy pewną pulę propozycji i staraliśmy się wybrać takie filmy, które będą neutralne pod względem ewentualnych kontrowersji – mówi Paweł Twardoch, dyrektor Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.  

To nie wszystko. Przed jednym z seansów planowany jest koncert muzyki klasycznej. – 22 lipca chcielibyśmy żeby seans został poprzedzony recitalem fortepianowym. Nie chcemy zbytnio hałasować na Stawach Walczewskiego, bo jest to strefa relaksu, ciszy, ale taki recital fortepianowy z hitami muzyki klasycznej powinien wpisać się w to miejsce. Lecz to są plany, ponieważ koncert nie jest jeszcze zakontraktowany – wyjaśnia Twardoch. 

Sprawdźcie zwiastuny filmów:

„The Rolling Stones Olé Olé Olé!”

„Rozumiemy się bez słów”

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.