Na łyżwy do Komorowa

Komorów

Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych w Komorowie udało się uruchomić lodowisko. Zadaszona ślizgawka przy zespole szkół to już drugi tego typu obiekt w gminie Michałowice.

Pierwsi miłośnicy jazdy na łyżwach pojawili się na tafli w miniony piątek. – Prace nad obecnym kształtem kompleksu sportowego, który znajduje się na terenie szkoły trwały już od dłuższego czasu, a założeniem było, aby lodowisko zostało oddane do użytku jeszcze przed rozpoczynającymi się feriami zimowymi. To się udało i już od dziś można bawić się na lodowisku w Komorowie – mówi Małgorzata Głodowska, dyrektor ZSO w Komorowie.

Wstęp na lodowisko jest bezpłatny. Ślizgawka czynna jest codziennie, w ferie w godz. 9.00-20.30. Po zakończeniu zimowej przerwy w nauce tafla będzie zarezerwowana dla zajęć szkolnych w dni powszednie do godz. 16.30. W weekendy lodowisko zaprasza w takich samych godzinach jak w ferie.

Żeby pojeździć trzeba jednak zabrać z domu własne łyżwy. Na miejscu nie ma wypożyczalni sprzętu.

Wybieracie się?

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Na łyżwy do Komorowa”

 1. Anonim pisze:

  Dlatego wybieram Piastów.

 2. Rodowity Komorowianin pisze:

  Bardzo słaby lód i obsługa. Mimo że w regulaminie i na stronie pisze wyraźnie, że lodowisko funkcjonuje do 20.30, obsługa wygania już przed 20. Ogólnie nie polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły