Na łyżwy do Brwinowa

Brwinów

Przy ul. Przejazd w Brwinowie pojawi się miejskie lodowisko. Początek sezonu zaplanowano na 6 grudnia, czyli w Mikołajki.

Urząd gminy ogłosił właśnie przetarg na dostawę i montaż lodowiska. Tafla będzie miała wymiary 20 na 40 metrów, będzie wyposażona w pełną infrastrukturę, która pozwoli korzystać z lodowiska nawet wówczas gdy temperatura na zewnątrz osiągnie 10 stopni Celsjusza.

Nie zabraknie oczywiście wypożyczalni łyżew z pełną rozmiarówką (minimum 120 par dla dorosłych, młodzieży i dzieci). Najmłodsi do dyspozycji będą mieć specjalne „chodziki” do nauki jazdy, czyli znane z poprzednich lat „pingwinki” z płozami, które pomagają utrzymywać równowagę. Na miejscu dostępne będą także kaski dla dzieci, suszarki do łyżew oraz serwis i możliwość naostrzenia własnego sprzętu. Nie zabraknie wygodnej przebieralni.

Wypożyczenie łyżew będzie kosztowało 1 zł (wraz z wypożyczeniem kasku). Wstęp na lodowisko ma być darmowy. Koszt serwisu łyżew nie przekroczy 6 zł.

Lodowisko będzie czynne od początku grudnia do końca lutego z możliwością przedłużenia tego terminu, jeśli pozwoli na to pogoda. W tym czasie na ślizgawce zorganizowane zostaną też ogólnodostępne imprezy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.