Możemy pomóc szkołom wygrać remont łazienki

Region

Kilka placówek oświatowych z naszego regionu zdecydowało się wziąć udział w tej akcji. Stawką konkursu jest kompleksowy remont łazienki, więc jest o co walczyć.

Akcję prowadzi firma Domestos. Po raz pierwszy konkurs zorganizowano w 2014 r. po wykonaniu badań na temat stanu higieny w szkołach na terenie całego kraju. Wyszło na jaw, że co trzeci uczeń negatywnie ocenia stan szkolnej toalety… Z naszego regionu w konkursie bierze udział kilka szkoł podstawowych. Nagroda główna to remont toalety o wartości 30 tys. zł, a dodatkową nagrodą jest odświeżenie toalet o wartości 5 tys. zł, natomiast dla 100 wyróżnionych szkół firma Domestos przygotowała roczny zestaw środków czyszczących.

Warto podkreślić, że szkoły mają szansę na zwycięstwo dzięki uczniom. Zadaniem uczniów było namalować rysunek. Te które zdobędą najwyższą liczbę głosów, wygrają.

Oto szkoły, które wzięły udział w konkursie:

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II, Hubala 4

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim, Bartniaka 13a

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brwinowie, Żwirowa 16

Szkoła Podstawowa nr 1 w Milanówku, Królewska 69

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach

Jak zagłosować? Wystarczy otworzyć jeden z powyższych linków i kliknąć przycisk na stronie „oddaj głos”.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.