Motocykliści powitają wiosnę

Grodzisk Maz.

Każdego roku grupa motocyklistów z grodziskiego klubu White Arrows rykiem swoich maszyn wita wiosnę, tym razem nie będzie inaczej! Kawalkada motocykli przemknie przez gminę Grodzisk Mazowiecki.

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przypada jak zawsze 21 marca. Natomiast jej początek astronomiczny w tym roku rozpocznie się o dzień wcześniej. Specjalnie z tej okazji motocykliści z Grodziska Mazowieckiego będą „topić Marzannę” w swoim niepowtarzalnym stylu.

Wydarzenie to rozpocznie się od zbiórki przed grodziskim Centrum Kultury o godz. 10.30. Następnie fani dwóch kółek przejadą w szyku paradnym przez miasto aby dojechać do kościoła pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego przy ul. Łącznej 1. Odbędzie się tam msza święta, po której zostaną poświęcone motocykle i nie tylko. Jako, że 20 marca to Niedziela Palmowa będzie to również okazja do poświęcenia palm. – Rozpoczniemy zatem nie tylko przedświąteczny Wielki Tydzień, ale i topieniem Marzanny powitamy upragnioną wiosnę – napisano na stronie organizatora.

Po godzinie 13.20 kawalkada motocykli ruszy w kierunku klubu White Arrows, który znajduje się w Kozerkach przy ul. Merkurego 48. A co tam będzie czekało na uczestników? Wspólne grillowanie, dobra muzyka, ryk silników motocykli, konkursy sprawnościowe oraz wiele innych atrakcji.

Motocykliści już zapraszają na kolejne imprezy, Motoserce (4 czerwca) oraz Moto Grodzisko (19-21 sierpnia). Podczas drugiej z nich wystąpi zespół Dżem.

Wszystkie wydarzenia można śledzić na bieżąco na stronie facebookowej klubu White Arrows.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.