Mostowa 4 – Budujemy dla Ciebie

Art. Sponsorowany

Jeśli szukasz mieszkania łączącego funkcjonalność i elegancję, to zapoznaj się z ofertą CSI-DEVELOPMENT przy ul. Mostowej 4 w Pruszkowie to inwestycja tworzona z myślą o twoich potrzebach.

Inwestycja została zaprojektowana z ogromną starannością. Każdy detal budynku jest dopracowany i sprawia, że jego wygląd nabiera elegancji i nowoczesności.. W budynku znajduje się cichobieżna winda, która ułatwia dotarcie do własnego mieszkania.

Każdy znajdzie tu mieszkanie na miarę swoich oczekiwań. Metraże lokali zaczynają się już od 40 m2. Ci, którzy potrzebują więcej przestrzeni, mogą wybrać większe mieszkania. W ofercie znajduje się również lokal o powierzchni prawie 83 m2 z dużym balkonem 28 m2. Tak szeroka oferta gwarantuje, że znajdziemy tu mieszkania „szyte na naszą miarę”.

Budynek jest usytuowany tuż przy ulicy. Zaprojektowano 55 mieszkań z garażem podziemnym oraz miejscami postojowymi zewnętrznymi na terenie inwestycji..

Łatwy dojazd
Osoby pracujące w stolicy docenią dogodny dojazd do autostrady A2. Ul. Mostowa prowadzi do węzła autostradowego Pruszków. Jednocześnie nie jest to główny szlak miejski, a to oznacza, że nie trzeba stać w korku. Z autostrady łatwo dostać się do takich dzielnic Warszawy, jak Bemowo, Wola, Ochota, Mokotów, czy Służew. Ci, którzy do pracy wolą podróżować koleją, również nie będą zawiedzeni. Dotarcie do stacji PKP zajmuje zaledwie 15 min. Tam do swojej dyspozycji mieszkańcy mają pociągi Kolei Mazowieckich i Szybkiej Kolei Miejskiej.

Perfekcyjna lokalizacja
Każdego kto zdecyduje się kupić mieszkanie w naszej nowej inwestycji przy ul. Mostowej zaskoczy dogodna lokalizacja inwestycji. Tuż za rogiem zlokalizowane jest Przedszkole. W okolicy znajdują się aż trzy szkoły podstawowe (nr 1, 9 i 10). W pobliżu jest również technikum (Zespół Szkół im. Stanisława Staszica). W przypadku zachorowania nie trzeba się martwić o pomoc inwestycja znajduje się pomiędzy dwiema przychodniami lekarskimi. W okolicy jest wiele aptek oraz szpital.

Codzienne zakupy również nie będą stanowić problemu. Po sąsiedzku znajdują się markety spożywcze oraz lokalne sklepiki. W soboty organizowane jest targowisko, gdzie znajdziemy świeże warzywa i wyborne produkty mleczne i mięsne.

Zielona okolica
Miłośnicy aktywnego spędzania czasu również pozytywnie ocenią to miejsce. Niedaleko znajduje się Park Mazowsze, gdzie rowerzyści i biegacze docenią malownicze widoki stawu i parku. Nie brakuje tam miejsca na gry zespołowe. Rodzice chętnie będą zabierać tam swoje pociechy. W parku znajduje się plac zabaw dla małych oraz elementy do zabaw dla nieco starszych dzieci. Malownicza sceneria parku urzeka każdego dnia niezależnie od pory roku. To jednak nie koniec. Z ul.Mostowej można szybko dotrzeć do Parku Potulickich. Choć ten znajduje się po drugiej stronie miasta, to można tam dojść w zaledwie 15 min.

Bliskość rozrywek
Kolejnym atutem inwestycji przy Mostowej jest bliskość do ośrodków kulturalnych. W pobliżu znajduje się muzeum oraz filia biblioteki. Co więcej, w zaledwie kwadrans można dojść na teren kompleksu sportowego Znicz, gdzie obok istniejących obiektów sportowychznajduje się Centrum Kultury i Sportu. Tuoprócz instytucji kulturalnych znajdzie się sala kinowo-widowiskowa. W planach jest również stworzenie tam boiska do ricocheta oraz siłowni i sali fitness.

Solidny inwestor
Inwestorem  jest CSI-DEVELOPMENT, która na terenie Pruszkowa zrealizowała już kilka projektów cieszących się ogromnym powodzeniem. W swoim portfolio spółka ma zarówno duże inwestycje obejmujące budynki wielorodzinne (ul. Powstańców, Broniewskiego, Polna,  3- go Maja ), jak i te bardziej kameralne: segmenty przy ul. Gościnnej i Kasprowicza. 

Masz pytania – zadzwoń!
BIURO SPRZEDAŻY
tel 720 905 705 , e- mail biuro@csi-development.com.pl

 


 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.