Monika wciąż liczy na Waszą pomoc

Pruszków

Monika Czech, prezes Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt pewnego dnia nagle zasłabła. W jej mózgu pękł tętniak. Choć powoli wraca do zdrowia to nadal potrzebuje Waszej pomocy.

Każdego dnia robiła wszystko by bezbronne, porzucone i pozostawione samotnie zwierzaki znalazły ciepły kąt i miłość. Jako prezes Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt wspólnie z jego członkami pomagała zwierzakom. Teraz to ona potrzebuje pomocy.

Wszystko przez wydarzenia z 13 czerwca, kiedy w mózgu Moniki pękł jej tętniak. Szybka operacja, później następna przyniosły efekty. Monika obudziła się, zaczęła ruszać rękoma i nogami oraz reagować na proste polecenia. Tak było kilka miesięcy temu. Jak Monika czuje się dziś? – Znowu możemy Wam przekazać dobre wieści od Moniki. Monika jest już od ok. 3 tygodni w szpitalu na Sobieskiego w Warszawie. Tutaj ma wreszcie świetną opiekę. Codzienne zajęcia z psychologiem, logopedą, rehabilitantami. Rehabilitacja przynosi wspaniałe rezultaty. Monika „uczy się” czytać, zapamiętywać, mówić – wszystkie zadania wykonuje śpiewająco. Oczywiście jak to nasza Monika, gdy jakieś zadanie wykona raz i prosi się ją o powtórzenie, rzuca klocki/książkę w kąt i udaje że śpi.Uparta jak zwykle, więc to na pewno ta sama Monika którą znamy i kochamy! – opisuje na Facebooku Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt.

Stan Moniki znacznie się poprawił, ale leczenie i rehabilitacja to ogromne koszty. Dlatego członkowie stowarzyszenia proszą o wsparcie dla Moniki. – Monika już siedzi, regularnie jest też pionizowana. Istnieje szansa, że w najbliższym czasie zostanie również wyjęta rurka tracheostomijna i Monika będzie mogła normalnie mówić. Poprawa stanu Moniki do wspaniała informacja, jednak idą za nią również ogromne koszty rehabilitacji – zebrane dotychczas środku zostały już uruchomione i pula powoli się uszczupla. Prosimy o dalsze wsparcie i pomoc dla Moniki. Jesteśmy przekonani, że również dzięki Wam Monika wkrótce do nas wróci! – czytamy w zamieszczonym na fanpage’u wpisie.

A jak pomóc? Wystarczy przelew na specjalne konto, nawet niewielki. Wpłaty kierować można na poniższe konto:
Fundacja „Znajdź Pomoc”
ul. Woziwody 8, 02-908 Warszawa
KRS 0000414091

52 1050 1025 1000 0090 3010 4252

tytuł przelewu: „darowizna dla Moniki Czech”

– Każda wpłacona złotówka będzie darem serca dla Moniki, za który z góry bardzo dziękujemy – podkreślają członkowie stowarzyszenia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.