MOK czeka na sprzęt

Pruszków

Miejski Ośrodek Kultury „Kamyk” czeka przeprowadzka do Centrum Dziedzictwa Kulturowego. W związku z tym instytucja będzie potrzebowała nowego sprzętu. Miasto ogłosiło przetarg na zakup wyposażenia dla MOK-u.

Obecnie Miejski Ośrodek Kultury mieści się w budynku przy ul. Miry Ziemińskiej-Sygietyńskiej 5. Nie brakuje opinii, że stan nieruchomości pozostawia wiele do życzenia. Ale MOK powoli szykuje się do przeprowadzki. Wiadomo, że instytucja zostanie ulokowana w Centrum Dziedzictwa Kulturowego przy ul. Bohaterów Warszawy 4. 

Oferta MOK jest szeroka i obejmuje wiele ciekawych zajęć oraz warsztatów. Ale na tym nie koniec. W MOK-u odbywają się liczne koncerty, recitale i spotkania. Z pewnością w CDK stworzone zostaną odpowiednie warunki lokalowe do organizacji różnych przedsięwzięć i zajęć kulturalnych. Dlatego zawczasu MOK musi przygotować do przeprowadzki. Pruszkowski magistrat ogłosił przetarg na zakup niezbędnego wyposażenia dla wspomnianej instytucji. Chodzi o dostawę i montaż mebli, sprzętu wystawienniczego, oświetlenia, nagłośnienia i instrumentów muzycznych. Do swojej dyspozycji MOK będzie miał pięć pomieszczeń: dwie pracownie plastyczne, sale rytmiki, baletową i muzyczną.

Wszystkie elementy powinny zostać dostarczone w ciągu trzech tygodni od dnia podpisania umowy. Zainteresowani mają czas na składanie ofert do 3 listopada.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.