Modernizacja fragmentu ulicy Prusa przed nami

Region

Nawierzchnia na ulicy Bolesława Prusa na moście znajdującym się nad Utratą jest już mocno wysłużona. W wielu miejscach pojawiły się nierówności i dziury. Fragment ten w najbliższym czasie będzie remontowany.

Zjazd z wiaduktu i fragment ulicy Bolesława Prusa na wysokości mostku nad rzeką Utratą jest mocno zniszczony. Na jezdni znajduje się wiele nierówności i dziur. Kierowcy wielokrotnie już zgłaszali nam ten problem. W najbliższym czasie nawierzchnia na tym odcinku doczeka się remontu.

– Na tym odcinku są niewielkie ubytki jezdni, które maja około 3-4 cm. Pod spodem znajduje się kostka granitowa, dzięki czemu nie tworzą się tam duże dziury – poinformował nas Sławomir Walendowski, zastępca naczelnika wydziału inwestycji i drogownictwa powiatu pruszkowskiego. – Mam nadzieje, że do końca przyszłego tygodnia uda nam się to naprawić. Problemem w tym wypadku jest natężenie ruchu na tym odcinku – dodaje.

W trakcie prac remontowych nie będzie zmian w organizacji. – Prace będą polegały  tylko na uzupełnieniu ubytków. Remont nie będzie też wymagał zamknięcia drogi – podkreśla Walendowski.

W przyszłym tygodniu możemy się, zatem spodziewać niewielkich utrudnień w rejonie wiaduktu i ulicy Bolesława Prusa. Planowana modernizacja ma potrwać około dwóch dni.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.