Na czas modernizacji targowisko będzie przy ul. Grodziskiej

Brwinów

Mowa o targowisku, które znajduje się w Brwinowie. Miejsce to zostanie zmodernizowane. Co więcej, prace rozpoczną się już wkrótce.

Patrząc na stare targowisko trudno nie oprzeć się wrażeniu, że najlepsze lata świetności ma już dawno za sobą. Dlatego potrzebna jest modernizacja. Przygotowywanie projektu trwało pół roku. Koncepcja została uzgodniona z kupcami i mieszkańcami. Urząd przedstawił pomysły i wizualizacje, a te spotkały się z pozytywną oceną.

Teraz nadszedł czas na rozpoczęcie prac budowlanych – wykonaniem kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz wodociągu. Do czasu zakończenia modernizacji kupcy z targowiska będą mogli prowadzić handel na placu przy ul. Grodziskiej 18 w Brwinowie. – Gmina Brwinów rozpoczęła tam już prace przygotowawcze. Na nowym miejscu pojawią się wkrótce kontenery kupców, którym gmina zapewni przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne i energetyczne. Handel będzie się odbywał na wyrównanym i utwardzonym terenie – informuje brwinowski magistrat.

Na ul. Grodziską przeniosą się tez kupcy handlujący w pasie drogowym ul. Armii Krajowej. Samochody będzie można zostawiać na parkingach przy budynku urzędu gminy oraz przy ul. Moniuszki, a także na zlokalizowanych odrobinę dalej parkingu „parkuj i jedź” na początku ul. Grodziskiej.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Na czas modernizacji targowisko będzie przy ul. Grodziskiej”

 1. gość2 pisze:

  Wkrótce? To znaczy kiedy? Za miesiąc? W lipcu, sierpniu? Informacje na ten temat ,,reglamentowane,,. Cisza, nikt nic nie wie. I klasyczne powiedzenie większości mieszkańców ,,co zrobić?,,. Wybory były, więc już nie trzeba się starać.

 2. Jan Kochanowski pisze:

  niechaj brwinowski magistrat, czyli tzw. „dobro wspólne”, (które po raz kolejny wygrało wybory , na czele którego stoi burmistrz Kosiński, który z kolei jest politykiem popierającym otwarcie PO ) – lepiej zajmie się poprawą jakości dróg . OBECNY STAN ? – Dziura na dziurze, A jazda samochodem to „slalom gigant” pomiędzy zapadniętymi studzienkami, dziurami itd…..

 3. Rozbratel pisze:

  A będzie jakiś wydelegowany policjant do kierowania ruchem na grodziskiej? Bo przecież w sobotę tam będzie paraliż jak zaczną wszyscy parkować na środku ulicy i blokować wjazdy na posesję, patrząc po tym co się działo na targu

 4. Anonim pisze:

  Tymczasem w Pruszkowie targowisko nie ma nawet zadaszenia nie mówiąc już o porządnej hali targowej. Te muchy zlatujące się do mięsa i widok warzyw polewanych wodą skutecznie odstrasza od kupowania na targu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły