Modernizacja magistrali zakończona

Pruszków

Wodociągowcy o godz. 2.00 w nocy zakończyli prace związane z uruchomieniem nowego odcinka magistrali wodociągowej w Pruszkowie.

W środę mieszkańcy Pruszkowa musieli borykać się z problemami związanymi z brakiem wody lub jej obniżonym ciśnieniem. Utrudnienia spowodowały prace związane z modernizacją i uruchomieniem nowego odcinka magistrali wodociągowej.

Czy roboty były związane z awarią? Okazuje się że nie. – Modernizacja magistrali o średnicy 600 mm była związana z inwestycją realizowaną w Alejach Jerozolimskich przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. W ramach zaplanowanych prac nastąpiło uruchomienie nowego fragmentu przewodu ułożonego na odcinku od ul. Partyzantów do ul. Topiel – informuje Marzena Wojewódzka, z biura prasowego Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Na czas utrudnień na terenie Pruszkowa w ośmiu lokalizacjach ustawiono beczkowozy oraz uruchomiono awaryjne ujęcia wody. Wodociągowcy szacowali, że naprawa zajmie im całą dobę. Finalnie wszystkie roboty udało się wykonać w 17 godzin. – Sprawne działanie wykonawcy oraz służb MPWIK pozwoliło skrócić czas wyłączenia o 7 godzin – zaznacza Wojewódzka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.