Moda Bez Barier

Region

Fundacja „Drabina Szczęścia” z Pruszkowa wraz z Agencja Artystyczną MKU zapraszają do udziału w projekcie Moda Bez Barier, który ma pomóc osobom niepełnosprawnym podnieść własną samoocenę i uwierzyć w swoje możliwości.

Akcja Moda Bez Barier adresowana jest do młodych niepełnosprawnych fizycznie kobiet w wieku 16-24 lat. W ramach projektu prowadzony będzie cykl warsztatów z zakresu stylizacji i wizażu, choreografii, fotografii i mody. Zwieńczeniem całej akcji będzie pokaz mody w wykonaniu uczestniczek projektu, wystawa fotografii i wybory MISS MBB.

Przedsięwzięcie ma na wypromować osoby niepełnosprawne i wpłynąć na ich wizerunek w oczach innych. Organizatorzy chcą pokazać, że mimo ograniczeń ruchowych osoby niepełnosprawne posiadają te same umiejętności co inni ludzie.

Do udziału w projekcie zaproszonych zostanie 25 uczestniczek, które do 31 grudnia prześlą karty zgłoszeniowe na adres: modabezbarier@drabinaszczescia.pl .Warsztaty rozpoczną się w lutym 2010 a zakończą się 10 miesięcy później, we wrześniu 2011 uroczysta galą.

Poniżej zamieszczamy dane kontaktowe do Fundacji „Drabina Szczęścia” i Agencji Artystycznej MKU oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania.

Koordynator projektu Anna Łukawska- Fundacja „Drabina Szczęścia”
Tel. 531 999 678
e-mail: modabezbarier@drabinaszczęścia.pl

Paweł Pochwalski- Agencja Artystyczna MKU
Tel. 794 796 764
e-mail: pawel.pochwalski@mku.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.