Mocne uderzenie w ofertę TEL-KAB

Art. Sponsorowany

Idzie luty podkuj buty. Nie tylko w pogodzie i przyrodzie szykują się zmiany. Lokalna telewizja kablowa TEL-KAB rozszerza swoja ofertę.

Początek roku to zmiany w ofercie telewizji kablowej z Pruszkowa. Zmienione czyli uzupełnione nowymi programami pakiety są już dostępne w promocyjnych cenach.

Najtańszy dwupak (TV + Internet) EKONOMICZNY EXTRA z ponad 40 kanałami i Internetem o przepustowości 50 Mb/s jest dostępny już od 39,90 zł miesięcznie. Jako bestsellerowy pakiet operator oferuje DOSKONAŁY EXTRA z szybkim łączem 200 Mb/s i 174 kanałami w tym ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3 (30,31,32)

Do blisko 200 programów, dostępnych w naszej ofercie dołożyliśmy trzy programy sportowe ELEVEN SPORTS, na których widzowie zobaczą hiszpańskie, niemieckie, włoskie oraz francuskie rozgrywki ligowe.  Nie zabraknie emocji dla miłośników sportów motorowych – Formuła1 oraz żużel również znalazły swoje miejsce na kanałach ELEVEN SPORTS. Nie tylko polska Nice pierwsza liga żużlowa ale także niemiecki Elitserien oraz brytyjski Speedway Great Britain – mówi w imieniu TEL-KAB Marta Wieterska (Marketing i PR)

Pruszkowska telewizja rozszerza ofertę nie tylko dla fanów sportu. 

Widzowie zainteresowani dobrym dokumentem odnajdą się w Polsat Docu HD. Ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym znaleźć można na kanale 83.

Na odbiornikach podłączonych do sieci TEL-KAB zagości również pasja, zdrada, miłość, śmierć i intrygi czyli opowiedziane na nowo, poruszające historie z minionych czasów. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD na antenie Epic Drama (59)

Dodatkowo ofertę zasilił nowy kanał muzyczny Music Box UA HD (77) – serwujący muzykę taneczną z Ukrainy i zagranicy. 

Ci młodsi, którzy poznali Dorę i zaprzyjaźnili się z Psim Patrolem będą mieli okazje przeżywać przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami na antenie Nick Jr. Kanał znalazł swoje miejsce wśród innych pozycji dla dzieci – na 111.

Warto pamiętać, że nasza firma świadczy usługi na terenie Pruszkowa już ponad trzydzieści lat. W ostatnim czasie poszerzyliśmy zasięg, docierając do mieszkańców Brwinowa, Piastowa i Warszawy. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości usług oraz wzbogacaniem oferty, starając się odpowiadać na potrzeby naszych dotychczasowych Klientów oraz tych potencjalnych. 

Zależało nam żeby wprowadzane kanały były różnorodne tematycznie – tak aby każdy znalazł wśród nowości coś dla siebie. Zauważyliśmy spore zainteresowanie kanałami ELEVEN SPORTS, dlatego szczególnie tych pozycji nie mogło u nas zabraknąć. – mówi w imieniu TEL-KAB Marta Wieterska (Marketing i PR)

Sam luty na ELEVEN SPORTS to w sumie blisko 100 meczów hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM, niemieckiej Bundesligi i francuskiej Ligue 1 Conforama. Ponadto finał piłkarskiego Pucharu Ligi Angielskiej oraz spotkania piątej rundy Pucharu Anglii. Dla fanów futbolu amerykańskiego Super Bowl LII, a dla kibiców piłki ręcznej ważne starcia fazy grupowej VELUX EHF Ligi Mistrzów z udziałem m.in. PGE Vive Kielce i Orlen Wisły Płock.

Mówiąc o ofercie TEL-KAB nie sposób nie wspomnieć o Internecie FTTH – światłowód do mieszkania, w który sukcesywnie wyposażane są kolejne lokalizacje. 

Rozwiązanie FTTH zapewnia szybki i stabilny dostęp do Sieci. Wszystko dzięki temu, że między dostawcą a odbiorcą nie ma żadnych barier mogących spowalniać transfer. Liczba budynków, w których została już wykonana instalacja FTTH zbliża się do trzystu. To otwiera nam jako operatorowi kolejne perspektywy a mieszkańcom daje możliwość korzystania z najnowocześniejszej, dostępnej na rynku telekomunikacyjnym technologii –  mówi w imieniu TEL-KAB Marcin Wojtczak (kierownik działu technicznego)

Jako nowości internetowych usług światłowodowych operator przedstawia pakiety 150 Mb/s, 300 Mb/s i 666 Mb/s  – już od 55 zł miesięcznie.

Aby dowiedzieć się więcej i zamówić nowe usługi wystarczy zadzwonić pod nr 22  415 00 00 bądź skorzystać z zamówienia on-line na www.telkab.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.