Moc przebudzi się… w kinie

Grodzisk Maz.

Grodziskie Centrum Kultury przygotowało nie lada gratkę dla miłośników sagi „Gwiezdne Wojny”. Najnowszy film z tej serii będzie jedynym, jaki będzie można obejrzeć w najbliższych dniach na kinowych ekranach.

Na ten film czekało mnóstwo osób. W Stanach Zjednoczonych na kilka dni przed premierą przed kinami ustawiały się ogromne kolejki. Ludzie w przebraniach bohaterów sagi wyczekiwali na bilety i pokaz. Gwiezdne Wojny i w Polsce mają rzesze fanów. Grodziskie Centrum Kultury wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów sagi od 20 grudnia do końca roku będzie wyświetlał jeden film: „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” i to po kilka razy dziennie! Wyjątkiem będzie 24 grudnia, kiedy kino jest zamknięte.

„Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” to już siódma część sagi, która rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”. Reżyserem filmy jest J.J Abrams. Na ekranie zobaczymy szereg gwiazd, które powrócą do swoich ról z poprzednich części sagi. Nie zabraknie Harrisona Forda (Han Solo), Marka Hamilla (Luke Skywalker), Carrie Fisher (Księżniczka Leia) czy Antony’ego Danielsa (C-3PO), Petera Mayhew (Chewbacca). Warto tu dodać, że „Przebudzenie mocy” zbiera znakomite recenzje, nie tylko od fanów, ale również od krytyków filmowych. Wszyscy chwalą zarówno fabułę filmu, postacie bohaterów oraz reżyserie.

Jeśli nie oglądaliście poprzednich części nie musicie tego nadrabiać, choć warto. Przebudzenie mocy nawiązuje do wcześniejszych epizodów, ale posiada własną wyodrębnioną fabułę.
 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.