Młodzi sportowcy nagrodzeni

Piastów

W trakcie styczniowej sesji rady miejskiej w Piastowie najzdolniejszym młodym sportowcom zostały wręczone nagrody. Dyplomy wręczyli Grzegorz Szuplewski burmistrz Piastowa oraz przewodnicząca rady Agata Korczak.

Siódme poty, które młodzi sportowcy wylewają na treningach przyniosły im nagrody w postaci tytułów. Ten wysiłek dostrzegli również włodarze Piastowa, którzy wspólnie z radnymi postanowili dodatkowo wyróżnić młodych sportowców. Na styczniowej sesji najlepszym sportowcom wręczono dyplomy oraz nagrody pieniężne. 

Podczas wręczania nagród burmistrz Grzegorz Szuplewski podkreślił iż liczy, że za ich przykładem liczba nagradzanych w Piastowie zawodników będzie stale rosła. Dodatkowo podziękował sportowcom za wyrzeczenia, poświęcenie i pasje. 

Nagrody i wyróżnienia otrzymali: Monika Siwołowska za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski seniorów w akrobatyce sportowej (1500 zł),  Mateusz Krajewski za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski osób niesłyszących w piłce nożnej (1500 zł), Tomasz Trzaskowski za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach województwa mazowieckiego w tenisie stołowym (600 zł), Blanka Mysiorek za zajęcie II miejsca na Mistrzostwach województwa mazowieckiego w karate tradycyjnym (400 zł), Maksymilian Nawarski za zajęcie II miejsca na Mistrzostwach województwa mazowieckiego w tenisie stołowym (400 zł).

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.