Miłość rozgrzewała ich do biegu

Uncategorized

Osoby uwielbiające aktywność fizyczną polegającą na bieganiu, nie mogą narzekać na brak imprez sportowych w regionie. W niedzielne południe wystartowała 3. edycja Grodziskiego Biegu Par, która była szczególna, ponieważ do mety pobiegli zakochani.

Walentynki można spędzić w wykwintnej restauracji bądź w kinie, ale można też… zmobilizować swoją druga połówkę, założyć sportowy strój i postawić na aktywne spędzanie czasu. Jedna z możliwości czekała na aktywnych-zakochanych w Izdebnie Kościelnym, bowiem Klub BIEGI Grodzisk Mazowiecki zorganizował tam 3. Grodziski Bieg Par. Oczywiście, nie mogło nas tam zabraknąć.

Zakochani mieli do pokonania dystans 5 km. Ale każdy mógł znaleźć coś dla siebie, bo odbyły się też biegi towarzyszące takie jak: Bieg Serc (1 km), Bieg Singli (10 km). Również fani nordic walkingu także znaleźli coś dla siebie – Marsz Miłości na 5 km.

Trudne wyzwania? Nic z tego! Śnieg, ujemna temperatura oraz śliska nawierzchnia to nie są przeszkody dla prawdziwych „zapaleńców” biegów. – Wystarczy odpowiednio się ubrać i dobrze nastawić – mówiła jedna z uczestniczek. Co ciekawe w imprezie wzięło udział około 170 osób. 

Każdy uczestnik mógł liczyć na pamiątkowy medal, a na najlepszych puchary i statuetki. Były też gorące napoje. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądał ten dzień to, zajrzyjcie do naszej galerii.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.