Miłość od pierwszego szczeknięcia

Brwinów

Dzień dobry, nazywam się Brewka. Brewka Kosińska. Od niedawna jestem mieszkanką Brwinowa – tak zaczyna się jeden z wpisów na profilu facebookowym Arkadiusza Kosińskiego, burmistrza Brwinowa.

Kto z nas nie kocha zwierząt? A one odwzajemniają nasze uczucia. Każdy chyba miał w swoim życiu psa, kota, kanarka, chomika czy rybki. Miłość zwierzaka do człowieka jest ogromna. Największym uczuciem darzą nas zazwyczaj czworonogi, które przybłąkały się pod drzwi. Te słowa może potwierdzić Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa, który ostatnio przygarnął suczkę Brewkę, powiększając psią „rodzinę”. Kosiński ma jeszcze Sunię, którą dostał od rodziców oraz Rafika, który do domu burmistrza trafił w ubiegłym roku.

– Brewka błąkała się po Parzniewie. Była zadbana, ale troszkę zagłodzona. Wymiotowała. Musiała przejść kwarantannę. Od kilku dni jest u nas w domu. Z pozostałymi zwierzakami dogadała się szybko, choć Sunia musiała jej pokazać „kto rządzi”. Teraz śpią razem zwinięte w kulki – mówi nam burmistrz Kosiński. – Nie przygarniałbym psa, gdybym nie mógł zagwarantować mu odpowiedniej opieki. Pies to również obowiązki, więc decyzja o adopcji musi być przemyślana. Takie psiaki ze zdwojoną siłą potrafią oddać przekazaną im
miłość – podkreśla.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.