Miło Mi Beauty: Zabłyśnij na Sylwestra!

Art. Sponsorowany

To pierwsze takie miejsce w Pruszkowie. Stworzone z pasji do piękna, naturalnych kosmetyków, nowoczesnych zabiegów, dzięki którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Poznajcie Miło Mi Beauty.

To nie jest zwykły salon urody. W Miło Mi Beauty kobiece potrzeby stawiane są na pierwszym miejscu. I nie chodzi tylko o olśniewający wygląd, ale przede wszystkim o wspaniałe samopoczucie w myśl zasady „Oczekuj najmilszego!”. – Pracujemy tak, aby eksponować naturalne kobiece piękno i aby nasze klientki wracały tu z przyjemnością, o co dba zgrany zespół profesjonalistów – mówi Magda Kras Gorzkowska, twórczyni Miło Mi Beauty.

Miejsce powstało z długoletniej pasji i doświadczenia w branży beauty. – W ofercie wielu salonów brakowało mi zabiegów z wyższej półki. Absolutnie zakochana jestem na przykład w Zaffiro. To zabieg polegający na pobudzaniu naturalnego kolagenu za pomocą podczerwieni, bez konieczności nakłuwania skóry. Tak wydobywa się naturalne piękno. I to jest naszą dewizą, naturalny wygląd, podkreślający urodę każdej kobiety – zaznacza Magda Kras Gorzkowska.

Zaffiro to zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peeling wodny. O jego skuteczności mówią gwiazdy, m.in. Anita Sokołowska oraz przyznany tytuł Cosmopolitan Prix de Beauté 2018. W Pruszkowie i okolicach Miło Mi Beauty to jedyne miejsce, które ma ten zabieg w swojej ofercie.

A to nie jedyny atut. – Stosujemy kosmetyki z wyższej półki, naturalne olejki, rytuały na ciało. Współpracujemy z takimi markami jak Declor, którą zachwyciłam się ponad 20 lat temu w Wiedniu, a która wyznaje bliską mi zasadę dbania jednocześnie o ciało, umysł i ducha. Pracujemy także z polską firmą Yonelle, której linie kosmetyków z naturalnymi składnikami, świetnie nawilżają. Nasza nowość to zabieg z 20 proc. witaminy C, którego efektem jest błyskawiczne rozświetlenie i regeneracja twarzy. Kolejna marka to Dermaquest, której kosmetyki charakteryzują się wysoką koncentracją składników aktywnych – wyjaśnia twórczyni Miło Mi Beauty.

Wśród zabiegów w Miło Mi Beauty znajdziemy też Geneo, które powstało z inspiracji gorącymi źródłami, znanymi z właściwości dotleniających skórę oraz Endermologię, która łączy redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. W tej świątyni kobiecego piękna nie zabrakło oczywiście miejsca do masażu, stylizacji paznokci, możliwości wykonania popularnych zabiegów mezoterapii igłowej czy lipolizy iniekcyjnej.

To także miejsce, gdzie odpowiednio przygotujecie się do Sylwestra. O piękny makijaż zadbają profesjonalistki, podobnie jak o dokładny i indywidualnie dobrany manikiur czy pedikiur. Piękna cera last minute? Masaż i chwila odpoczynku po świątecznej gonitwie? Zapraszamy!

Najnowsze promocje można śledzić na facebookowej stronie Miło Mi Beauty i na milomibeauty.pl

Miło Mi Beauty, ul. Bohaterów Warszawy 4, budynek Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.