„Millerowie” rozbawili do łez

Pruszków

Niedzielny wieczór był pełen emocji. Jedni oglądali w telewizji finał Euro 2016, a drudzy wybrali się na Pruszkowskie Kino Letnie, gdzie czekali na nich „Millerowie”.

Miłośnicy dobrych filmów jak zwykle nie zawiedli. Widownia na pl. Jana Pawła II w trakcie seansu była praktycznie pełna. Tym razem w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego zobaczyliśmy komedię kryminalną „Millerowie”. Perypetie tej nietypowej „rodzinki” rozbawiły widzów. I trudno się dziwić, bo jeśli składa się ona z taty dealera narkotyków, mamy striptizerki, syna prawiczka i córki lumpa, którzy nie są ze sobą spokrewnieni i jadą do Meksyku aby przeszmuglować przez granicę narkotyki, to lista komicznych sytuacji musi być długa.

Mimo, że komedia przedstawia obraz „rodziny” z dużym przymrużeniem oka, a dialogi i tematy poruszane przez bohaterów często dotykają delikatnych tematów, to Millerów da się lubić. Zwariowany plan przerzutu przez granicę narkotyków zbliża wszystkie główne postacie filmu. A widownia ma przy tym niezły ubaw.

Następny seans w ramach PKL w najbliższą niedzielę! Już dziś zapraszamy!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

Więcej informacji na stronie: www.kino.wpr24.pl.

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.