Milanowski „Przystanek Cafe” pod znakiem zapytania

Milanówek

Pod koniec listopada tego roku kończy się umowa najmu budynku przy ul. Warszawskiej 36 w Milanówku. Burmistrz miasta-ogrodu ogłosiła możliwość składania ofert z propozycją na zagospodarowanie lokalu.

W budynku miejskim przy ul. Warszawskiej 36 obecnie funkcjonuje kawiarnia „Przystanek Cafe”. Jednak za kilka miesięcy może się to zmienić, bowiem 30 listopada kończy się dotychczasowa umowa najmu. – Mając na uwadze zasady konkurencji, burmistrz miasta Milanówka informuje osoby zainteresowane najmem o możliwości składania ofert z propozycją formy i warunków potencjalnego zagospodarowania przedmiotowego lokalu w terminie do dnia 16 sierpnia 2016 r. – napisano na stronie www.milanówek.pl.

Jak informują włodarze chodzi o wybranie najkorzystniejszej oferty. – Powyższe ma na celu wybranie jak najkorzystniejszej formy zagospodarowania przedmiotowej nieruchomości, w tym procedury jej udostępnienia. Mając na uwadze cel pozyskania informacji, Urząd zastrzega sobie prawo nie odpowiadania na złożone oferty – czytamy dalej.

W jaki sposób można zgłaszać swoje propozycje? Można wysłać maila pod adres: planowanie.przestrzenne@milanowek.pl  lub za pomocą poczty tradycyjnej adresując korespondencję: Urząd Miasta Milanówka, Referat Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego, ul. Spacerowa 4, 05-822 Milanówek.

Warto pamiętać o tym, że za datę dostarczenia ofert urząd uznaje datę wpływu, a nie nadania.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.