Milanówek: Wyróżniono strażników miejskich

Region

Na ostatniej sesji Rady Miasta Milanówka burmistrz Jerzy Wysocki wręczył wyróżnienia trzem funkcjonariuszom straży miejskiej.

Nagrody z rąk burmistrza odebrali: mł. insp. Adam Socha, insp. Andrzej Garlicki oraz strażnik Grzegorz Świtalski. Mundurowi w dniu 7 listopada otrzymali informację o uciekającej w kierunku Milanówka grupie, która zdewastowała jeden z budynków, ponadto jej członkowie pobili uczestników imprezy towarzyskiej odbywającej się w miejscowości Opypy. Funkcjonariusze straży miejskiej zatrzymali podejrzanych i przekazali ich do dyspozycji funkcjonariuszom policji. Dodatkowo strażnicy pomogli w przewiezieniu zatrzymanych do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jerzy Wysocki, burmistrz Milanówka podkreślił, że funkcjonariusze wykazali się wysokim stopniem zaangażowania oraz biorąc pod uwagę agresywne zachowanie zatrzymanych, dali przykład postawy, jaka powinna cechować stróżów prawa.

Strażnicy miejscy usłyszeli również słowa podziękowania od Krzysztofa Krzyżanowskiego komendanta powiatowego Policji z Grodziska Mazowieckiego. – Powyższy przypadek jest jednym z wielu potwierdzających właściwą współpracę miedzy policją a strażą miejską, która zapewne sprawi, że jeszcze wielokrotnie będę miał okazję kierować pisma o podobnej treści – zaznaczył komendant.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.